Які квіти подарувати дівчині – правила гарного подарунка

Якою б свято не сягав, завжди є універсальні подарунки, які хлопці воліють дарувати своїм коханим – і не тільки – дівчатам. Це, звичайно ж, цукерки та квіти. Але ми зупинимося на друге. Що може бути краще, ніж великий і красивий букет? Мало що. Але ж і вибір тут-таки є справжнім мистецтвом. Тут просто так не підійти до вирішення цього питання, необхідно розібратися в темі, а не купувати те, що перше попадеться. Ну, в ідеалі. Адже можна, звичайно, подарувати звичні троянди і троянди зовсім не будуть поганою ідеєю, але все-таки те, що ви вручаєте на день народження, то, що ви вручаєте на першому побаченні або на якісь інші приводи найкраще розділяти. Тим більше, що підходи до вибору можуть бути різними. Та й ще потрібно зрозуміти, як же правильно презентувати букет, а не лише як його вибрати. Отже, які квіти подарувати дівчині.

Які квіти подарувати дівчині – правила гарного подарунка

До дня народження

Отже, настає день народження коханої дівчини. Напевно ви приготували на день народження якийсь особливий подарунок. Тепер розглянемо, які квіти краще всього супроводять його – які квіти подарувати дівчині на нього.

Врахуйте, що невеликий подарунок на день народження повинен супроводжувати невеликий букет, а великий подарунок на день народження, відповідно, великий букет. Якщо ви зробите навпаки, це буде не дуже доречно.

  1. Троянди. Троянди – королеви квітів. Їх букет можна презентувати на будь-який день народження і взагалі на будь-яке свято. Часто вибирають кількість, відповідне віку іменинниці, але взагалі можна вибрати стільки, скільки хочеться – лише б виглядало красиво (а троянди майже завжди виглядають чудово). Якого кольору вибирати троянди – теж на ваш розсуд, але якщо що, червоний є найбільш нейтральним у такому випадку.
  2. Гербери. Яскраві великі, схожі на різнокольорові сонця, вони подарують на день народження непередаваний позитив. Вручати їх варто веселим позитивним людям. Якщо троянди занадто офіційні, то гербери будуть якраз.
  3. Лілії. Приємно виглядає і дуже красивий варіант, який прикрасить будь-який день народження. Одну річ тільки варто врахувати – іноді у людей є алергія на їх сильний запах. Так що це краще дізнатися заздалегідь.

На перше побачення

Завжди дуже нервово опинитися на першому побаченні. Але вам на першому побаченні буде куди як краще і спокійніше, якщо ви підберете хороший, відповідний букет. Тим більше що вибір великий. Тепер виберемо правильно.

Врахуйте, що на першому побаченні краще не брати кількість, якщо ви на першому побаченні вручіть значних розмірів букет, то це лише відлякає дівчину. Скільки оптимальніше взяти з собою – вирішувати вам.

  • Тюльпани. Яскраві, акуратні і різнокольорові (якого кольору вибрати – варто подумати), вони не здадуться чимось зайвим на першому побаченні, зате вірне враження справлять.
  • Бузок. Весняні рослини, які додадуть романтики на вашому першому побаченні. Головне, не рвіть її там, де це забороняється, а краще чесно купите.
  • Ромашки. Нарешті, це мало не ідеальний літній варіант, що можна презентувати на першому побаченні. Ромашки задають веселий, позитивний настрій і, в той же час, не показують вас з якоюсь нав’язливою боку.

букет ромашок

Інші свята

Але букет на день народження або ж подарований на першому побаченні – це не єдиний привід вручити квіти. Які квіти подарувати дівчині краще всього на інші приводи?

  • Орхідеї. Прекрасний подарунок дівчині-боса, дівчину-колегу і так далі, а також своїй дівчині, але на якій-небудь не романтичний, а швидше офіційний свято, на кшталт підвищення на роботі. Альтернативою будуть ті ж троянди.
  • Соняшники. А це ідеальний варіант, щоб скільки завгодно дарувати його без найменшого приводу. Хочеться зробити щось приємне? Можна вибрати саме що соняшник, так симпатичніше.

Соняшник

Add Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *